Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][No-premium][RP]Avernus - serwer RPG Twoich marzeń


avernus999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bge3vp.jpg

 

Stronę domową serwera wraz z formularzem rejestracyjnym służącym do zgłaszania się na WL znajdziesz wpisując w GOOGLE frazy: avernus minecraft rpg - albo po prostu wpisując nazwę serwera jako adres z wiadomą końcówką.

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

podnosze

 

Jeśli chcesz zrobić serwer w tym stylu polecam zapoznać się z meumcraft.pl

 

spoko, skoro spamujecie w naszym watku, to znaczy ze chcecie wojny. widze ze graczy wam ubywa a nam przybywa wiec sie frustrujecie.

Opublikowano

Mam pytanie czy ten serw jest premium czy non-premium i czemu jest W-L

 

WL jest zeby sie zarejestrowac. Nie chcemy graczy ktorzy nie pasuja tutaj. A serwer nie jest premium.

Opublikowano

Grałem na serwie,na pewno admin mnie pamięta.

Na pewno wiele osób weszło na serwer i zdenerwowało się że nie można nic niszczyć.

Aby się dało musicie dość do jakiegoś towna,wiele osób was przyjmie z pewnością.

 

Teraz uwaga odnośnie serwera,strasznie nudno się gra,nie ma tam zbyt wiele do roboty.

Jedyną atrakcją serwa są ruiny(pomysł wspaniały).Moja sugestia niech w ruinach stacjonują BOSSY które bronią zamkniętych tam sekretów.Przynajmniej trochę wysiłku by było.Ewentualnie można by zastosować pewien pomysł na wojny(takie eventy):

 

wzniesiony zostanie specjalny zamek,o godzinie 20:00 zaczyna się wojna,gracze zostali podzieleni na obrońców i atakujących.Bitwa zaczeła by się od wystrzelenia w stronę zamku z armat z TNT.Gdy zostanie otworzone przejście następuje atak.Atakujący mają 20 minut na odnalezienie ukrytego w zamku artefaktu,bloku coś się wymyśli.Spawn zapisany jest u obrońców w zamku,atakujących w obozie oblężniczym.Każdy ma własny ekwipunek.

mca.png
Opublikowano

Teraz uwaga odnośnie serwera,strasznie nudno się gra,nie ma tam zbyt wiele do roboty.

Jedyną atrakcją serwa są ruiny(pomysł wspaniały).Moja sugestia niech w ruinach stacjonują BOSSY które bronią zamkniętych tam sekretów.Przynajmniej trochę wysiłku by było.Ewentualnie można by zastosować pewien pomysł na wojny(takie eventy):

 

wzniesiony zostanie specjalny zamek,o godzinie 20:00 zaczyna się wojna,gracze zostali podzieleni na obrońców i atakujących.Bitwa zaczeła by się od wystrzelenia w stronę zamku z armat z TNT.Gdy zostanie otworzone przejście następuje atak.Atakujący mają 20 minut na odnalezienie ukrytego w zamku artefaktu,bloku coś się wymyśli.Spawn zapisany jest u obrońców w zamku,atakujących w obozie oblężniczym.Każdy ma własny ekwipunek.

 

Czy serwer jest nudny, to już zależy od tego, czego sie oczekuje. Niektorzy uwazaja za fascynujace robienie questow typu "zabij x zombie" albo "wykop y zlota". Na dobra sprawe Minecraft sam w sobie jest nudny i nie ma tam co robic - mozna tylko kopac, budowac, robic eliksiry, zaklinac przedmioty.... Nuda jak cholera.

 

Natomiast Ty z tego co pamietam to nie grales za dlugo i faktycznie tak bez sensu spedzales czas. Troche pobudowales i tyle. Inni gracze maja ambitniejesz zajecia - niektorzy zajmuja sie handlem, aby zarobic odpowiednio duzo pieniedzy a potem zakupic zaklecia i stac sie magami, inni odkladaja oszczednosci na zalozenie wlasnego miasta aby stac sie jego wladca. Potem mnostwo zabawy jest z zarzadzaniem samym miastem. Nakladasz podatki, wyznaczasz teren, powiekszasz obszar miasta... Wojny jak najbardziej sa! Wystarczy ze kilka panstw zwroci sie przeciwko sobie i zacznie walczyc. Wtedy mamy normalne potyczki pvp gdzie zyzkuje sie punkty i pieniadze. Ale jesli pograsz na serwerze 2 tygodnie z przerwami i siedzac prawie w jednym miejscu, to opinia moze byc taka, jaka jest.

Opublikowano

Hah

Teraz macie WL, ale pod początek istnienia tego gównianego serwera nie było WL, ja mówie o tym okresie

 

Tyle że WL była zawsze, bo nie chcemy takich dzieci jak Ty haha. Masz jakieś urojenia, ale zmyślaj dalej.

Opublikowano

I już widać jacy admini...

Boją się prawdy i zaczynają kłamać.....

Nie polecam tego gównianego serwera

 

Przemawia przez ciebie frustracja i żal, że niektóre serwery, takie jak Avarnus, nie upadają i ciągle zyskują graczy. Żałosny jesteś gościu. Ale spoko, podnoś dalej wątek.

Opublikowano

Słuchaj,

oboje wiemy, że to co mówisz jest kłamstwem, dziennie u was ilu teraz gra? 5 osób?

Wasz tryb gry jest denny....

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Takie jedno małe pytanie

Ile trwa mniej wiecej czas od zarejestrowania az do gry na serwerze ??

95 % Użytkownik tego forum nie potrafi grać bez cheatów jeżeli należysz do tych 5% którzy potrafią grać tak samo dobrze jak na cheatach to wklej to na swoją sygnaturkę

Opublikowano

A oto przykład multikonta.....

Robi konta do polecania.....

Serwer godny pochańbienia

 

Oto przykłąd dziecka - błedy ortograficzne i tekst o cyckach w sygnaturze.

Opublikowano

@up

 

Jeden błąd, każdemu może się zdarzyć,

a co do ,,przykładu dziecka" wskazywanie takich błędów do tego nawiązuje

 

Przy okazji nie rozumiem pewnej rzeczy, w tagach serwera pisze [RP], a zaraz potem ,,RPG twoich marzeń"

76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...